У Києві зареєстрували новий суд, він замінить ліквідований раніше ОАСК

У Києві зареєстрували новий суд, він замінить ліквідований раніше ОАСК

Після початку роботи до нього перенаправлять усі справи зі юрисдикцією міста Києва, доти їх розглядатиме Київський окружний адміністративний суд

У Києві зареєстрували новий суд, він замінить ліквідований раніше ОАСК

28 лютого було зареєстровано Київський міський окружний адміністративний суд (КМОАС). Він замінить ліквідований раніше Окружний адмінсуд (ОАСК).

Про це повідомляє Державна судова адміністрація.

Суд було утворено на виконання Закону України № 2825-IX від 13 грудня 2022 року про ліквідацію ОАСКу. Після початку роботи КМОАС до нього перенаправлять усі справи зі юрисдикцією міста Києва. До тих пір їх розглядатиме Київський окружний адміністративний суд.

За інформацією ДСА 21 лютого було призначено тимчасового виконувача обов'язків керівника апарату Київського міського окружного адміністративного суду. Цю посаду зайняла Наталія Оленченко. 

За інформацією з відкритих джерел у 2021 році  Оленченко була спеціалістом відділу по роботі з кадрами судів управління з питань персоналу Державної судової адміністрації України.

Новий суд розташований за адресою: вул. Липська, буд. 18/5, м. Київ. Офіційні контакти для зв'язку: тел.: +300 (44) 277 76 21, [email protected]

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, Зеленський ініціював невідкладну ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло