Після отримання ордера МКС на арешт путіна буде вжито заходів із пошуку та затримання – Костін
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Після отримання ордера МКС на арешт путіна буде вжито заходів із пошуку та затримання – Костін

Міжнародний кримінальний суд також може скористатися можливостями Інтерполу

Генеральний прокурор Андрій Костін пояснює процедуру дій після отримання президентом рф владіміром путіним статусу підозрюваного в незаконній депортації та переміщенні українських дітей.

Про це він заявив в ефірі національного телемарафону, передає «Інтерфакс-Україна».

«Насамперед після отримання ордера судової палати досудового провадження вживають заходів щодо пошуку та затримання підозрюваних. Для цього Міжнародний кримінальний суд (МКС) звертається до держав-учасниць Римського статуту з проханням про арешт та передання особи до МКС», – розповів Костін.

За його словами, держава-учасниця, яка отримала такий запит, «невідкладно вживає заходів щодо арешту відповідної особи».

Крім того, МКС також може скористатися можливостями Інтерполу. «У разі затримання та передання особи до суду або після добровільної явки до суду палата досудового провадження проводить слухання з метою затвердження обвинувачення. Ці слухання можуть відбуватися навіть за відсутності підозрюваного», – пояснив генпрокурор.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що МКС видав ордери на арешт президента рф путіна і уповноваженої з прав дитини рф львової-бєлової.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло