Ордер на арешт «може прискорити відставку путіна з посади президента»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ордер на арешт «може прискорити відставку путіна з посади президента»

“Тепер це правильна війна для України і злочинна для росії” — наголосив прокурор

This material is also available in English
Ордер на арешт «може прискорити відставку путіна з посади президента»
фото DR

Сер Джеффрі Найс, який був головним прокурором-обвинувачем на суді над екс-президентом Сербії Слободаном Мілошевичем, заявив, що новина про те, що Гаазький трибунал видав ордер на арешт російського диктатора владіміра путіна, «надзвичайно важлива, а не просто символічна».

Джерело. Про це пише Sky News.

Він сказав, що цей крок може «стимулювати процес заміни путіна».

«З'являється достатньо інформації, щоб вказати на те, що дехто незадоволений його керівництвом», – сказав він.

“Навішування ярлика на російського президента і поводження з ним як зі злочинцем в усьому світі» може зробити зміну режиму «більш прийнятною і привабливою» для росіян, додав він.

«Це важливо, тому що ця людина зараз – як багато хто сказав би, що це мало бути зроблено вже через кілька тижнів після початку війни – затаврований як злочинець», – сказав сер Джеффрі.

«Тепер це правильна війна, справедлива війна для України та злочинна війна для росії. І це надзвичайно важливо», – заявив прокурор.

Бекграунд. Як повідомлялося, Гаазький трибунал навмисно зробив інформацію про ордер на арешт путіна публічною, щоб “попередити його подальші злочини”.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло