росія наполягає на тому, що зернову угоду продовжено на 60 днів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

росія наполягає на тому, що зернову угоду продовжено на 60 днів

Українська сторона стверджує, що на 120 днів

This material is also available in English
росія наполягає на тому, що зернову угоду продовжено на 60 днів
фото DR

москва згодна на продовження зернової угоди тільки на 60 днів, а не на 120, як стверджує українська сторона.

росія повідомила всі сторони зернової угоди, що дає згоду на продовження цієї домовленості на 60 днів, заявила офіційний представник МЗС рф Марія Захарова, передає ВВС.

«Ми бачимо повідомлення від сторін «зернової угоди» про те, що угоду подовжено на 120 днів», – повідомила Захарова журналістам.

«Ми неодноразово заявляли – і міністерство закордонних справ росії, і постійний представник росії при ООН про те, що російська сторона повідомила всі сторони угоди про те, що вона продовжує угоду на 60 днів», – заявила Захарова.

Бекграунд. Нагадаємо, міністр інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив, що зернову угоду, укладену за участі ООН, Туреччини та інших країн-партнерів, укладено на 4 місяці, тобто 120 днів.

Президент Туреччини Ердоган також повідомив у суботу про продовження зернової угоди, однак термін її дії він не уточнив. В ООН також не повідомляють про термін продовження угоди.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло