НАТО розглядає розміщення близько 300 000 військових на кордоні з рф – ЗМІ
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

НАТО розглядає розміщення близько 300 000 військових на кордоні з рф – ЗМІ

Альянс має намір зупинити рф, якщо вона надумає розширити війну за межі України

This material is also available in English
НАТО розглядає розміщення близько 300 000 військових на кордоні з рф – ЗМІ
Фото: flickr.com

НАТО протягом кількох найближчих місяців планує посилити східний кордон з рф, розмістивши там приблизно 300 000 військових.

Про це повідомляє Politico.

Видання пише, що НАТО має намір зупинити рф, якщо вона надумає розширити війну за межі України.

Це потребує від 30 членів НАТО координації й великих зусиль, щоб вони підготували солдатів, місця для тренувань, велику кількість зброї, спорядження та боєприпасів.

Зазначається, що на тлі занепокоєння обсягами власних запасів зброї, що виникло у деяких країнах, а також гострою потребою України у великій кількості снарядів, є ризик, що не всі союзники по НАТО зроблять внесок у нові плани альянсу посилити східний край.

Politico пише, що військове керівництво країн НАТО має подати оновлені регіональні плани оборони. Перший ешелон військ НАТО може складатися з близько 100 000 солдатів, готових до висування протягом 10 днів. До його складу можуть входити військові з Польщі, Норвегії, Естонії, Латвії і Литви.

Другий ешелон військ підтримуватиме цих солдатів, готових до дій протягом 10−30 днів.

Бекграунд. Раніше Словаччина погодила відправлення Україні своїх МіГ-29. Оборонці отримають 13 багатоцільових радянських винищувачів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло