Співробітникам Кремля заборонили користуватися айфонами – ЗМІ

Співробітникам Кремля заборонили користуватися айфонами – ЗМІ

Вони мусять позбутися своїх смартфонів до 1 квітня

This material is also available in English
Співробітникам Кремля заборонили користуватися айфонами – ЗМІ
фото DR

Співробітникам адміністрації президента росії заборонили користуватися iPhone американської компанії Apple.

Джерело. Про це пише «Коммерсант» із посиланням на осіб, присутніх на заході, під час якого було віддано таке розпорядження.

За їхніми словами, смартфонів потрібно позбутися до 1 квітня – термін встановив перший заступник голови АП Сергєй Кирієнко.

Причина такої вимоги – міркування безпеки, оскільки нібито iPhone легше зламати і цим можуть скористатися західні спецслужби. iPhone рекомендується замінити на смартфони з операційною системою Android, китайські аналоги або російську ОС «Аврора», розроблену дочірньою компанією «Ростелекому».

У червні 2022 року повідомлялося, що віцепрем'єр рф Дмітрій Чєрнишенко доручив голові Мінцифри рф повідомити голів російських регіонів, що вони мають користуватися лише російськими месенджерами. Також чиновникам рекомендували замінити Zoom російською програмою Trueconf.

А з 1 березня 2023 року, згідно з новим законом, державним організаціям у росії заборонено використовувати іноземні месенджери.

Бекграунд. Між тим стало відомо, що Apple припинила в росії гарантійне обслуговування своїх MacBook та iPad.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло