Мінфін відновлює середньострокове бюджетне планування

Мінфін відновлює середньострокове бюджетне планування

Трирічний прогноз основних бюджетних показників планують додати до проєкту бюджету на наступний рік

Мінфін відновлює середньострокове бюджетне планування

Міністерство фінансів України відновлює середньострокове бюджетне планування. Про це заявив перший заступник міністра фінансів України Денис Улютін під час засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розвитку системи управління державними фінансами. 

Зазначається, що завдяки підтримці міжнародних партнерів система управління державними фінансами є достатньо стійкою навіть в умовах війни. Це дозволяє повернутися до процесів і процедур у сфері управління державними фінансами, які було зупинено з початком війни.

«Уже цього року плануємо додати до проєкту бюджету на 2024 рік трирічний прогноз основних бюджетних показників. Наступного року – поновити цикл повноцінного середньострокового бюджетного планування з підготовкою Бюджетної декларації на 2025–2027 роки, що міститиме цілі державної політики з показниками їх досягнення, пріоритети відновлення та відповідний розподіл ресурсів», – повідомив Улютін.

Нагадаємо: закон про впровадження середньострокового бюджетного планування набув чинності на початку 2019 року. Йдеться про визначення загальних стель видатків і стель для головних розпорядників коштів – міністерств та державних установ на три роки. 

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, Мінфін розробить нову ІТ-систему планування та моніторингу бюджету.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло