Медведчук став власником двох мереж заправок на росії — розслідування

Медведчук став власником двох мереж заправок на росії — розслідування

Для підтримки його нової “політичної кар’єри” йому знадобилося нове джерело доходу

This material is also available in English
Медведчук став власником двох мереж заправок на росії — розслідування
фото СБУ

На росії створили дві нові компанії з видобутку нафти, пов'язані із сім'єю кума путіна Віктора Медведчука. Про це повідомляється у спільному розслідуванні проектів «Схеми» («Радіо Свобода») та «Сканер».

Як зазначають журналісти, у січні 2023 року Медведчук з'явився в ефірі російського пропагандистського каналу RT, де розповів про створення нового політичного руху, який нібито буде «розвінчувати те, що Україна одностайно підтримує Зеленського та його злочинний режим», а також об'єднувати людей, які не згодні з діями чинного президента України.

«Схеми» та Scanner project припустили, що для підготовки Медведчуку знадобиться нове джерело доходу.

Після того, як Медведчук оголосив про новий етап своєї політичної кар'єри, директор контрольованого Оксаною Марченко «НЗНП Трейд» Олександр Донцов очолив дві нові компанії – «ІНГТ» та «КНК». Це сталося у грудні та січні відповідно. Профіль обох компаній – видобуток нафти.

Засновником «ІНГТ» та «КНК» є акціонерне товариство «ГК Маркет», яке не розкриває інформацію про своїх власників у реєстрах.

«ГК Маркет» володіє також компаніями «АТИ» та «Трейдпроект». Останній належать мережі заправок під брендом «ЛТК» – «Любимая топливная компания» і «Новый поток».

Також «Трейдпроект» постачає пальне комунальним підприємствам у Липецькій області. “АТИ” надає брокерські послуги на ринку палива, нафтопродуктів і зріджених вуглеводневих газів.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що фірми Оксани Марченко фінансували Росгвардію та підривну антиукраїнську діяльність.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло