Суд арештував «приховані» активи дружини Медведчука на понад 440 млн грн

Суд арештував «приховані» активи дружини Медведчука на понад 440 млн грн

Рішення суду стосується 6,8% акцій стратегічно важливого підприємства в Запоріжжі

This material is also available in English
Суд арештував «приховані» активи дружини Медведчука на понад 440 млн грн
Фото: СБУ

За матеріалами Служби безпеки (СБУ) суд арештував чергові активи Оксани Марченко, яка підозрюється у фінансуванні російських окупаційних угруповань. Їх загальна вартість становить понад 440 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба СБУ у фейсбуці.

Згідно з повідомленням, рішення суду стосується 6,8% акцій ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна» в Запоріжжі, якими Марченко володіє через три офшорні компанії.

Зазначається, що це стратегічно важливе підприємство спеціалізується на промисловому виробництві майже 1000 видів сталі та металовиробів.

«Арешт активів убезпечить їх від перереєстрації на підставних осіб і надалі дозволить передати на користь нашої держави», – зауважили в СБУ.

Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності. Заходи проводять співробітники СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Бекграунд. Нагадаємо, що наприкінці лютого за матеріалами СБУ суд арештував майно Оксани Марченко на понад 5,6 млрд грн.

Слідчі Служби безпеки вже повідомили фігурантці про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло