Акції Deutsche Bank обвалилися майже на 11,3% за добу

Акції Deutsche Bank обвалилися майже на 11,3% за добу

Вартість цінних паперів становить 8,3 євро за штуку

Акції Deutsche Bank обвалилися майже на 11,3% за добу
Фото: ілюстративне

Акції Deutsche Bank впали майже на 11,33% за останні 24 години.

Про це повідомляється на біржі NASDAQ станом на 17:00 за київським часом.

Як повідомляє своєю чергою Reuters, це сталося після того, як вартість страхування боргу банку від ризику дефолту зросла до більш ніж чотирирічного максимуму, що підкреслює занепокоєння інвесторів щодо стабільності європейських банків.

Зазначається, що загалом акції Deutsche Bank втратили більше п'ятої частини своєї вартості цього місяця – впали до найнижчого рівня за останні п'ять місяців. Уточнюється, що найбільший банк Німеччини втратив $3 млрд від своєї ринкової вартості лише за тиждень.

Deutsche Bank заснований 1870 року, пропонує послуги корпоративного та інвестиційного банкінгу, а також приватного банкінгу та управління активами. Станом на кінець 2021 року на Deutsche Bank припадало 2% світового ринку банківських послуг. Станом на лютий 2023 року ринкова капіталізація Deutsche Bank сягала близько 20 млрд євро.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Deutsche Bank ускладнив політику фінансування вугільних проєктів, але не нафти та газу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло