Американська ConocoPhillips планує придбати 2,49% австралійської APLNG за $500 млн

Американська ConocoPhillips планує придбати 2,49% австралійської APLNG за $500 млн

Очікується, що угода буде закрита на початку 2024 року

Американська компанія ConocoPhillips має намір придбати через свою австралійську дочірню компанію додаткову частку Australia Pacific LNG (APLNG) з видобутку і транспортування газу. Наразі ConocoPhillips володіє 47,5% акцій APLNG, і компанія погодилася придбати ще 2,49% за $500 млн, що становитиме 49,99% після закриття угоди.

Про це повідомляє Benzinga.

Очікується, що угода буде закрита на початку 2024 року. Дата набрання чинності угоди – 1 липня 2022 року.

ConocoPhillips займається видобутком, переробкою і транспортуванням нафти та газу. На кінець 2021 року ConocoPhillips займала 2% світового ринку нафти та газу. Станом на січень 2023 року ринкова капіталізація компанії становила близько $88 млрд. У рейтингу Fortune 500 ConocoPhillips займала 37 місце за рівнем прибутку.

Australia Pacific LNG (APLNG) спеціалізується на розробці, виробництві та постачанні скрапленого природного газу з родовищ у Східному басейні Квінсленду (Австралія).

Згідно з даними Origin Energy за 2022 рік, загальна вартість активів APLNG становила близько 25 млрд австралійських доларів.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Shell продає американській ConocoPhillips активи в Пермському басейні за майже $10 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло