Обороною Бахмута керує командувач Сухопутних військ Сирський – командування ЗСУ

Обороною Бахмута керує командувач Сухопутних військ Сирський – командування ЗСУ

Оборона міста спирається на утримання села Іванівське

This material is also available in English
Обороною Бахмута керує командувач Сухопутних військ Сирський – командування ЗСУ
фото AFP\Getty Images

Українські військові заявляють, що ситуація в Бахмуті залишається контрольованою – оборону міста узяв під контроль командувач Сухопутних військ України генерал-полковник Олександр Сирський.

Сухопутні війська України у Facebook повідомили, що генерал-полковник «постійно перебуває на передовій зі своїми підпорядкованими підрозділами. Разом зі своїми командирами вони координують дії, які не дозволять противнику реалізувати свої плани».

«Противник продовжує спроби прорвати нашу оборону навколо міста і перекидає туди свої найкращі підрозділи», – йдеться в повідомленні.

У неофіційному Telegram-каналі бійців 46-ї окремої аеромобільної бригади повідомили, що оборона міста спирається на утримання села Іванівське, що за кілька кілометрів на захід.

«Здача Іванівського різко погіршила б ситуацію в районі (Бахмутського) Аероплану [пам’ятника на півдні міста]», – йдеться в повідомленні.

Втрата Іванівського також призведе до «фізичного контролю над дорогою на Часів Яр», стверджують вони, і «дозволить атакувати наш тил і фланг з півдня».

У Telegram-каналі додали: «Незважаючи на посилення артилерійської та авіаційної підтримки вагнерівців, помітно, що в росіян вже кілька днів немає ніяких успіхів».

«[Їхні] тактичні досягнення мінімальні, незважаючи на інтенсивність боїв».

Майор Максим Жорін, що керує районом Бахмута, повідомив у Telegram у вівторок пізно ввечері, що «Бахмут обстрілюють весь день».

«Як і раніше, найбільший тиск здійснюється на житлові масиви. Наші хлопці борються за кожну хату, але втримати таку кількість окупантів дуже важко. Фланги тримаються, ніхто не дає росіянам оточити місто», – сказав він.

Бекграунд. Нещодавно повідомлялося, що ЗСУ відкинули російські війська від ключової дороги в Бахмуті.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло