Міненерго і Німецька східна бізнес-асоціація підписали меморандум про співпрацю в розвитку «зеленої» енергетики

Міненерго і Німецька східна бізнес-асоціація підписали меморандум про співпрацю в розвитку «зеленої» енергетики

Меморандум передбачає, зокрема, підтримку зеленого відновлення в Україні коштом інвестицій німецького бізнесу

This material is also available in English
Міненерго і Німецька східна бізнес-асоціація підписали меморандум про співпрацю в розвитку 	«зеленої» енергетики

Міністерство енергетики України й Німецька східна бізнес-асоціація домовилися про сприяння проєктам із «зеленого» відновлення українського енергосектору. Сторони підписали відповідний меморандум про рамкове співробітництво.

Про це повідомляє Міненерго в телеграм-каналі.

Сторони домовилися посилювати українсько-німецьке енергетичне партнерство, а також засвідчили прагнення забезпечити стабільну роботу енергетичного сектору України та розбудову сталої та стійкої енергетичної системи майбутнього.

Меморандум передбачає обмін досвідом між сторонами у прискоренні переходу до зеленої енергетики, реалізацію регулярних спільних форматів співпраці з питань інтеграції енергетичного ринку України з європейським, а також підтримку зеленого відновлення в рамках спільної реалізації пілотних проєктів енергетичної реконструкції в Україні коштом інвестицій німецького бізнесу.

Голова Міненерго Герман Галущенко звернув увагу на значний потенціал для розвитку зелених технологій у рамках відновлення і відбудови українського енергосектору.

«Відновлювана енергетика – це більше, ніж просто питання клімату. Це важлива частина майбутнього української енергосистеми, яка буде стійкою до військових викликів і відбудовуватиметься на принципах сталого розвитку. Інвестиції у цю галузь – це внесок в енергетичну безпеку всієї Європи», – наголосив міністр.

Бекграунд. Нагадаємо: німецька енергетична компанія E.ON планує збільшити інвестиції у свій бізнес на 20%, до $35 млрд, через дедалі більшу потребу в підключенні до електромереж відновлюваних джерел енергії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло