«Укртатнафта» додатково перерахує у бюджет понад пів мільярда грн податків, несплачених колишніми власниками

«Укртатнафта» додатково перерахує у бюджет понад пів мільярда грн податків, несплачених колишніми власниками

Після викриття СБУ нову підозру отримав ексдиректор компанії, який зараз перебуває під вартою

This material is also available in English

Після викриття СБУ «Укртатнафта» перерахує на користь держави понад пів мільярда гривень податків, не сплачених колишніми власниками. 

Про це повідомили у СБУ.

Завдяки розслідуванню Служби безпеки та БЕБ щодо корупційних схем колишнього менеджменту ПАТ «Укрнафта» бюджет України поповниться ще на 687 млн грн.

«Відповідну суму нинішнє керівництво ПАТ «Укртатнафта» перерахує на користь держави у вигляді податків, не сплачених колишніми власниками. За цим фактом ухилення від сплати обов'язкових платежів нову підозру отримав колишній директор компанії, який наразі перебуває під вартою», – йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Раніше правоохоронці викрили керівництво «Укртатнафти» ще на одному факті ухилення від сплати податків: 605 млн грн, які вже відшкодовані державі.

Нагадаємо, що попередній менеджмент компанії реалізовував пальне через мережу АЗС без сплати акцизного податку, хоча суми акцизного збору закладалися в ціну для споживачів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло