Конгресмени США прибули до Києва, щоб заявити про підтримку подальшої допомоги Україні
Мета візиту до України – на місці оцінити ситуацію, яка склалася внаслідок путінського вторгнення

Група членів Палати представників США прибула до Києва, щоб на місці оцінити ситуацію, що склалася.
Голова комітету Палати представників із розвідки Майкл Тернер заявив, що продовження постачання зброї Україні в її боротьбі з росією користується «великою» підтримкою в США, незважаючи на активне неприйняття з боку вкрай правої фракції в його власній Республіканській партії.
Джерело. Про це пише Голос Америки.
Тернер, який очолює комітет, що курирує американські розвідслужби, заявив про це в Києві, куди він прибув із коротким візитом із трьома іншими республіканськими конгресменами.
«І праворуч, і ліворуч є люди, які сумніваються у доцільності подальшої підтримки чи обсягу цієї підтримки. Це, безперечно, буде частиною дискусії, – сказав Тернер. – Але переважна більшість підтримує подальшу допомогу Україні, щоб вона могла продовжувати боротися з цією російською агресією», – сказав він.
Поїздка до української столиці є частиною зусиль високопосадовців у Палаті представників, які закладають основу для подальшої підтримки США, але стикаються з опозицією всередині своєї партії.
У ситуації, коли війна в Україні триває другий рік, конгресмен Кріс Стюарт заявив, що американський народ підтримуватиме подальшу допомогу, поки американські ресурси будуть використовуватися ефективно.
«Війна триватиме ще якийсь час, – сказав він. – Це не дивно. Більшість конфліктів між державами, таких як цей, потребують часу для вирішення. Американці розуміють це, поки вони бачать прогрес у дбайливому ставленні до грошей та вдумливому ставленні до залучення американських ресурсів».
Конгресмен Річ Маккормік зазначив, що країни світу згуртувалися у підтримці України.
Четвертий член делегації, конгресмен Ларін Лахуд, також член комітету з розвідки, заявив, що мета візиту до України – на місці оцінити ситуацію, яка склалася внаслідок «незаконної, неспровокованої війни, яку розв'язав путін».
«Це допоможе нам, коли ми повернемося і нам потрібно буде приймати рішення щодо подальшого фінансування та подальшої підтримки у зв'язку з цим конфліктом», – додав він.
Бекграунд. Раніше повідомлялося, що п'ять американських конгресменів закликали Байдена направити винищувачі в Україну.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].