«Київміськбуд» очікує, що на потреби столиці викуплять нерухомості на 300 млн грн

«Київміськбуд» очікує, що на потреби столиці викуплять нерухомості на 300 млн грн

Крім того, заради поповнення фінзапасів компанії міськрада розглядає докапіталізацію «Київміськбуду» на 1 млрд грн

У «Київміськбуд» очікують, що в компанії викуплять нерухомості на 300 млн грн на потреби міста – це має поліпшити «фінансове здоров'я компанії» і дозволить їй почати будувати нормальними темпами.

Про це повідомив у фейсбуці президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

Він зазначив, що, крім того, заради поповнення фінансових запасів компанії комісія міськради розглядає рішення щодо докапіталізації «Київміськбуду» на 1 млрд грн.

Також, за його словами, компанія щільно працює з банками.

«Переконливо прошу людей, які купили нерухомість на виплат, платити. Борг за такими договорами на сьогодні становить близько 326 млн грн. Розумію, що ви скажете: «Почніть будувати, почнемо платити». Але сьогодні для того, аби почати будувати, нам важлива кожна гривня. Наголошую, що ці кошти підуть виключно на добудову того конкретного комплексу, у якому ви купили квартиру», – зазначив Кушнір.

Бекграунд. Він нагадав, що взимку «Київміськбуд» був змушений зупинити роботи на будмайданчиках. «Додалося ще відключення світла, але відсутність продажів і несплата «розстрочниками» все ж таки це першочергове», – каже президент «Київміськбуду».

Більше читайте у матеріалі: «Рік незламності: що допомагає ринку нерухомості пережити складні часи. Як найбільші девелопери країни встояли попри стрімке падіння продажів та зростання собівартості будівництва».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло