«Укрдонінвест» Кропачева відмовився від купівлі Білгород-Дністровського порту

«Укрдонінвест» Кропачева відмовився від купівлі Білгород-Дністровського порту

Угода з приватизації зірвалася на етапі погодження умов купівлі-продажу з регіональним відділенням ФДМУ в Одеській та Миколаївській областях

«Укрдонінвест» Кропачева відмовився від купівлі Білгород-Дністровського порту
Фото: flickr.com

ТОВ «Укрдонінвест» бізнесмена Віталія Кропачова відмовилося від купівлі Білгород-Дністровського морського порту на етапі погодження умов договору купівлі-продажу з регіональним відділенням ФДМУ в Одеській та Миколаївській областях.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«Укрдонінвест» не вимагатиме повернення гарантійного внеску від держави 18,757 млн грн і сподівається, що зазначені кошти будуть спрямовані на підвищення обороноздатності нашої держави.

Ціна продажу Білгород-Дністровського порту становила 264 млн грн (з ПДВ).

Бекграунд. Раніше ФДМ повідомив, що повторно проведе приватизаційний аукціон щодо Білгород-Дністровського морського торговельного порту у зв'язку з визнанням аукціону, на якому його було продано ТОВ «Укрдонінвест» бізнесмена Віталія Кропачова, таким, що не відбувся: переможець торгів не вніс кошти за об'єкт, повідомила пресслужба фонду.

«Укрдонінвест» визнано переможцем повторного приватизаційного аукціону, що відбувся 13 березня. У торгах також брали участь ТОВ «Порт Аккерман», яке відмовилося від боротьби за ціною вище початкової, та ПрАТ «Мостобуд ЮА», яке також було готове заплатити 220 млн грн, але програло через нижчу початкову пропозицію – 94,725 млн грн проти 122, 8 млн грн в «Укрдонінвесту».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло