UBS очікує збитків у $17 млрд від поглинання Credit Suisse

UBS очікує збитків у $17 млрд від поглинання Credit Suisse

Водночас UBS підрахував, що зафіксує разовий прибуток від угоди в розмірі $34,8 млрд

UBS очікує збитків у $17 млрд від поглинання Credit Suisse
Фото: REUTERS

Найбільший банк Швейцарії UBS Group AG очікує на фінансовий удар у розмірі близько $17 млрд від поглинання Credit Suisse.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на презентацію банку.

UBS оцінює негативний вплив коригування справедливої вартості активів і зобов'язань об'єднаної групи в $13 млрд. А також прогнозує витрати в $4 млрд на потенційні судові процеси й регуляторні витрати, пов’язані з відпливом капіталу.

Нагадаємо, що Credit Suisse зафіксував $69 млрд відпливу коштів у І кварталі 2023 року. Швейцарський банк втратив понад 200 млрд франків клієнтських депозитів за пів року.

UBS підрахував, що зафіксує разовий прибуток, повʼязаний із так званим негативним гудвілом у розмірі $34,8 млрд, купивши Credit Suisse за частину його балансової вартості.

Фінансова подушка допоможе погасити потенційні збитки та може призвести до збільшення прибутку кредитора у ІІ кварталі, якщо UBS закриє операцію наступного місяця, як було заплановано.

UBS заявив, що оцінки були попередніми, і цифри можуть суттєво змінитися пізніше, а також зазначив, що після цього може зареєструвати положення щодо реструктуризації.

Аналітики Jefferies підрахували, що витрати на реструктуризацію, забезпечення судових процесів і заплановане згортання непрофільного підрозділу можуть досягти $28 млрд.

БекграундНагадаємо: падіння банку Credit Suisse зіпсувало репутацію Швейцарії як центру управління капіталом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло