«Укроборонпром» та Rheinmetall підписали угоду про партнерство та створення спільного підприємства

«Укроборонпром» та Rheinmetall підписали угоду про партнерство та створення спільного підприємства

Початок роботи спільного підприємства заплановано на середину липня.

This material is also available in English
«Укроборонпром» та Rheinmetall підписали угоду про партнерство та створення спільного підприємства
фото DR

Військово-промислові концерни України та Німеччини, «Укроборонпром» та Rheinmetall, підписали в середу угоду про стратегічне партнерство та створення спільного підприємства в Україні.

Джерело. Про це повідомляє “Укроборонпром” на своїй сторінці в Facebook.

Про створення спільного підприємства, яке візьметься за ремонт танків Leopard, а в перспективі – і їх виробництвом, голова німецького концерну Армін Паппергер оголосив кілька днів тому.

Український концерн повідомляє, що початок роботи спільного підприємства заплановано на середину липня.

«Якнайшвидше задоволення нагальних потреб України в її боротьбі за свободу та демократію є для нас надзвичайно важливою справою. Завдяки своєму досвіду та можливостям Rheinmetall має усе, щоб бути цінним і потужним партнером для України як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Своєю чергою Укроборонпром на чолі з Юрієм Гусєвим є дуже надійним партнером для нас», – наголосив Армін Паппергер.

Згідно з угодою, основою та першим кроком для співпраці є технічне обслуговування й ремонт броньованої техніки, переданої Україні. Надалі партнери мають намір спільно виробляти продукцію Rheinmetall в Україні, а також спільно розробляти перспективні зразки озброєння й військової техніки на базі новоствореного спільного підприємства за участі українських й німецьких фахівців, йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Як повідомлялося, німецький Rheinmetall заявив, що вироблятиме для України 600 тисяч снарядів на рік.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло