Німецький медичний стартап Patient21 залучає $108 млн інвестицій від ізраїльської Pitango

Німецький медичний стартап Patient21 залучає $108 млн інвестицій від ізраїльської Pitango

Зазначається, що кошти компанія планує спрямувати на те, щоб вийти на два нових європейських ринки протягом наступних 12 місяців

Зазначається, що в довгостроковій перспективі в компанії очікують, що з'явиться можливість формувати партнерства або запускати клініки за моделлю франчайзингу, надаючи франчайзі програмне забезпечення та послуги, які є унікальними на ринку.

Про це повідомляє TechCrunch.

Зазначається, що раунд серії С компанії був переважно акціонерним і що, крім лід-бекера Pitango, учасниками були PICO Venture Partners, Bertelsmann Investments, Artian, Target Global, Piton Capital і кілька ангельських інвесторів. Борговий сегмент забезпечили IPF Partners.

Patient21 надає широкий спектр медичних послуг, охоплюючи весь цикл пацієнта – від онлайн-бронювання та цифрових історій хвороби до реєстрації, виставлення рахунків і страхування. Одним із ключових відмінностей Patient21 є те, що вони не пропонують дистанційну медичну консультацію, як інші стартапи. Замість цього вони використовують власне програмне забезпечення для ведення пацієнтів і направляють їх до фізичних клінік. Це обумовлено особливостями стоматології, яка потребує особистих консультацій, візуальної перевірки та використання діагностичних інструментів, як-от рентген.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що індійський фінтех стартап PhonePe залучив близько $850 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло