AIG планує продати перестрахувальний бізнес за $3 млрд з метою «вивільнити капітал»

AIG планує продати перестрахувальний бізнес за $3 млрд з метою «вивільнити капітал»

Зазначається, що угода відбудеться в рамках спроби компанії оптимізувати свій бізнес

AIG планує продати перестрахувальний бізнес за $3 млрд з метою «вивільнити капітал»

American International Group Inc планує продати практично весь свій перестрахувальний бізнес RenaissanceRe Holdings Ltd. у рамках угоди вартістю близько $3 млрд, оскільки головний виконавчий директор Пітер Заффіно продовжує свої зусилля з оптимізації нью-йоркської фірми.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що RenaissanceRe заплатить $2,74 млрд готівкою і $250 млн звичайними акціями за підрозділ AIG Validus Re, а також перестрахувальний бізнес AlphaCat і Talbot Treaty.

Страховик заявив, що угода «вивільнить» $400 млн капіталу. AIG збереже за собою Talbot Underwriting Ltd., а також Western World. Раніше цього місяця вона продала компанію Crop Risk Services, яку придбала в рамках початкової угоди з Validus у 2018 році.

«Сьогоднішнє оголошення є ще однією ключовою віхою для AIG і має стратегічне значення як для AIG, так і для Validus Re, – сказав Заффіно в заяві. – Для AIG це ще більше спрощує нашу бізнес-модель та зменшує волатильність нашого портфелю, одночасно генеруючи значну грошову ліквідність та ефективність використання капіталу, що дозволить нам прискорити реалізацію нашої стратегії управління капіталом».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що міжнародний страховий стартап Вolttech залучив $196 млн у рамках серії B.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло