«Нафтогаз» запустив нову свердловину з дебітом 580 000 кубометрів газу на добу
Вона також відкрила перспективи раніше нерозвіданого блоку родовища, які оцінюють у понад 6 млрд куб. м

«Нафтогаз» запустив нову свердловину з дебітом 580 000 кубометрів газу на добу.
Про це повідомляє пресслужба НАК.
Пошукова свердловина має 5800 м у глибині та розташована на Сході країни. Вона також відкрила перспективи раніше нерозвіданого блоку родовища, які оцінюються більш ніж у 6 млрд кубічних метрів.
Голова компанії Олексій Чернишов додав, що наразі в цьому блоці відбувається підготовка до буріння ще двох нових свердловин: пошукової та розвідувальної.
«Родовище має значні перспективи та разом із тим складну геологічну будову, яка сильно ускладнена глибинними розломами і має блоковий характер. Виявлені газові поклади перебувають в умовах високотемпературного розрізу з аномально високими пластовими тисками», – пояснюють у компанії.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що отримати дозвіл на користування надрами тепер можна через е-кабінет. Очікується, що це дозволить скоротити час отримання бланку, уникнути технічних помилок і зменшити кількість відмов.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].