Інвестиції в екологічно чисту енергетику зростуть до $1,7 трлн у 2023 році - МЕА

Інвестиції в екологічно чисту енергетику зростуть до $1,7 трлн у 2023 році - МЕА

Очікується, що щорічні інвестиції в екологічно чисту енергетику зростуть на 24%

Інвестиції в екологічно чисту енергетику зростуть до $1,7 трлн у 2023 році - МЕА

Аналітики зазначають, що у 2023 році в світову енергетику буде інвестовано близько $2,8 трлн з яких понад $1,7 трлн підуть на чисті технології – включаючи відновлювані джерела енергії, електромобілі, ядерну енергетику, мережі, сховища, паливо з низьким рівнем викидів, підвищення енергоефективності та теплові насоси. Решта, трохи більше $1 трлн, припадає на вугілля, газ і нафту.

Про це пише МЕА.

Понад 90% цього зростання припадає на країни з розвиненою економікою та Китай, що створює серйозний ризик виникнення нових ліній розмежування у світовій енергетиці, якщо перехід на чисту енергетику не прискориться в інших країнах, зазначають в агенстві.

Очікується, що на сонячні технології виробництва електроенергії з низьким рівнем викидів припадатиме майже 90% інвестицій у виробництво електроенергії.

Інвестиції в чисту енергетику в останні роки стимулювалися різними факторами, включаючи періоди високих темпів економічного зростання та нестабільні ціни на викопне паливо, які викликали занепокоєння щодо енергетичної безпеки, особливо після вторгнення росії в Україну”, – зазначає МЕА.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Європа готується до трансформації енергетичних ринків і йтиме в напрямку дешевшої “зеленої” енергії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло