Medtronic планує придбати виробника інсулінових пластирів EOFLow за $738 млн

Medtronic планує придбати виробника інсулінових пластирів EOFLow за $738 млн

Зазначається, що купівля південнокорейської компанії дозволить зміцнити позиції Medtronic на ринку продуктів для лікування діабету

Medtronic планує придбати всі акції генерального директора EOFlow Джессі Кіма та президента Луїса Малаве  за ціною 30 000 корейських вон, що еквівалентно $22,60, і зробить публічну тендерну пропозицію на купівлю всіх акцій, що перебувають в обігу, за такою ж ціною.

Про це повідомляє Тradingview.

Medtronic також придбає нові акції, що випускаються корейською компанією, по 24 359 корейських вон за кожну для фінансування досліджень і розробок EOFlow.

Одним з основних продуктів компанії EOFlow є EOPatch. EOPatch є бездротовим інсуліновим насосом в формі пластира, який розроблений для безболісного та зручного введення інсуліну. Цей пристрій використовує передову мікрофлюїдну технологію для поступового введення інсуліну в організм протягом тривалого періоду часу. EOPatch має бездротове з'єднання з мобільним додатком, що дозволяє пацієнтам моніторити свій рівень глюкози і контролювати інсулінотерапію.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що великий європейський виробник інсуліну Novo Nordisk йде з росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло