Прокуратура Нідерландів арештувала земельну ділянку колишнього зятя путіна

Прокуратура Нідерландів арештувала земельну ділянку колишнього зятя путіна

Конфіскація вказує на те, що Фаассен, ймовірно, став об'єктом розслідування

This material is also available in English
Прокуратура Нідерландів арештувала земельну ділянку колишнього зятя путіна
фото DR

Нідерландська прокуратура 12 травня наклала арешт на ділянку землі площею 1432 кв.м неподалік Амстердама, що належить колишньому зятю російського диктатора владіміра путіна.

Джерело. Про це пише The Guardian.

Повідомляється, що земельна ділянка в Дуйвендрехті належить Йорріту Фаассену, нідерландському бізнесменові, який був одружений з Марією Воронцовою, старшою донькою глави Кремля.

Запис у земельному реєстрі Нідерландів свідчить про те, що ділянка була конфіскована за фінансові, економічні та екологічні правопорушення.

За словами Хелін Овер де Лінден, юриста та експерта з санкцій, конфіскація вказує на те, що Фаассен, ймовірно, став об'єктом розслідування.

Видання пише, що Фаассена, який мешкає в москві, допитали в нідерландському аеропорту Схіпхол. Передбачається, що він порушив санкції. У нього конфіскували ноутбук та мобільний телефон. Фаассен, як повідомляється, повернувся до москви.

За словами журналістів, обидві дорослі дочки путіна, Марія та Катерина були внесені до санкційних списків ЄС та США у квітні 2022 року, після вторгнення рф в Україну.

Однак проти Фаассена не вводили жодних санкцій у США, ЄС чи Великій Британії.

У матеріалі йдеться, що Фаассен одружився з Воронцовою в 2008 році, але потім пара розлучилася. Земельна ділянка поруч із Амстердамом та її зв'язок із Фаассеном добре відомі громадськості. Незабаром після початку вторгнення рф в Україну протестувальники встановили на ділянці плакати, які закликають путіна звільнити опозиціонера Алєксєя Навального.

Повідомляється, що, хоча ділянка наразі порожня, у 2021 році Фаассен подав заявку на дозвіл збудувати на землі будинок та шість офісних будівель.

Бекграунд. Між тим стало відомо, що Нідерланди можуть відправити F-16 в Україну після навчання пілотів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло