росія чинить тиск на Wall Street Journal, щоб газета припинила публікувати “дезінформацію”

росія чинить тиск на Wall Street Journal, щоб газета припинила публікувати “дезінформацію”

Інакше, погрожує “анонімне джерело”, доля американського журналіста Гершковіча буде під питанням

This material is also available in English
росія чинить тиск на Wall Street Journal, щоб газета припинила публікувати “дезінформацію”
фото DR

російське пропагандистське “РИА Новости” опублікувало слова “інформованого джерела”, якими він шантажує американську газету Wall Street Journal.

За словами кремлівського агентства, анонімне джерело попередило Wall Street Journal про «наслідки при продовженні дезінформації про росію».

«Якщо Wall Street Journal продовжить займатися діяльністю, не пов'язаною з журналістикою, публікуючи дезінформацію щодо росії, це означатиме, що редакцію взагалі не цікавить доля Гершковича», – цитує слова «інформованого джерела» “РИА Новости”.

Американський журналіст Еван Гершкович був заарештований наприкінці березня в Єкатеринбурзі за звинуваченням у шпигунстві. Нещодавно арешт журналіста було продовжено до 30 серпня.

Бекграунд. У п'ятницю газета Wall Street Journal опублікувала замітку про те, як відбувалися переговори китайської делегації на чолі з Лі Хуеєм під час поїздки Європою.

За словами газети, Лі Хуей закликав своїх співрозмовників до того, щоб вимагати негайного припинення вогню та «залишити» за росією захоплені нею території України.

За твердженням WSJ, на зустрічах з європейцями Лі Хуей передав такий «чіткий сигнал»: «союзники США в Європі мають заявити про свою автономію та закликати до негайного припинення вогню» в Україні, а також «залишити» всі окуповані нею території України.

Як повідомлялося, китайцям було дано відповідь, що «заморожування конфлікту – не на користь міжнародної спільноти».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло