Ворог перейшов до оборони на бахмутському напрямку - Сирський

Ворог перейшов до оборони на бахмутському напрямку - Сирський

Спостерігається значне зменшення будь-яких активних дій ворога при збільшенні кількості обстрілів з важкого озброєння

Ворог перейшов до оборони на бахмутському напрямку - Сирський
Фото: Генштаб ЗСУ

На бахмутському напрямку спостерігається значне зменшення активних дій противника за збільшення кількості обстрілів із важкого озброєння.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський.

«Бахмутський напрямок. Аеророзвідка 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» знищує окупантів в окопах. Ворог перейшов до оборони. Спостерігається значне зменшення будь-яких активних дій ворога при збільшенні кількості обстрілів з важкого озброєння, переважно з артилерії та мінометів», – написав він.

Бекграунд. Раніше заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що на бахмутському напрямку обидві сторони наразі накопичують сили й готуються до того, що буде продовжена боротьба. За її словами, активність ворога, по суті, там зупинена, проте «затишшя» немає.

«Насправді ворог збільшив кількість артилерійських обстрілів, тобто змінює інструменти. Кількість обстрілів можна порівняти з тією цифрою, яка була під час найбільш загострених боїв у Бахмуті», – заявила Маляр.

Під контролем Збройних сил України на сьогодні залишаються околиці міста Бахмут у південно-західній частині.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло