Оборонці знищили 10 танків, 12 ББМ та 32 артсистеми ворога за добу
Армія агресора скоротилася ще на 560 окупантів

Збройні Сили України ліквідували вже 209 470 військовослужбовців рф, 560 – знищили за останню добу.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
Загальні втрати росіян за час повномасштабного вторгнення в Україну становлять:
- танків ‒ 3829 (+10);
- бойових броньованих машин ‒ 7502 (+12);
- артилерійських систем – 3533 (+32);
- РСЗВ – 582 (+7);
- засобів ППО – 342 (+7);
- літаків – 313;
- гелікоптерів – 298;
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 3165 (+28);
- крилатих ракет – 1132 (+15);
- кораблів / катерів – 18;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 6289 (+22);
- спеціальної техніки – 475 (+10).
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна почала розмінування на лінії фронту, щоб мати змогу розпочати контрнаступ. ЗСУ в цьому допомагають спеціально модифіковані машини на основі німецького танка Leopard 2.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].