Sky News опублікував контракт росії та Ірану на постачання озброєння для війни в Україні

Sky News опублікував контракт росії та Ірану на постачання озброєння для війни в Україні

Київ і Лондон заявили, що планують розслідувати достовірність матеріалів

This material is also available in English
Sky News опублікував контракт росії та Ірану на постачання озброєння для війни в Україні
Фото: Sky News

Британські ЗМІ опублікували контракт на постачання зброї, який може бути першим вагомим доказом того, що Іран продавав артилерійські й танкові снаряди, а також ракети різного розміру росії.

З документом ознайомився британський канал Sky News.

Документ має 16 сторінок, датований 14 вересня 2022 року і містить різні найменування боєприпасів вартістю $1 013 100.

Також джерело передало Sky News документ разом із п'ятьма сторінками нібито пов'язаного контракту, що містить стволи для танка Т-72, стволи для гаубиці, а також снаряди до неї. Ця угода коштувала близько $740 000.

Sky News не вдалося самостійно перевірити справжність документів. Однак джерело в службі безпеки Британії заявило: «Це контракт між іранцями і росіянами по боєприпасах... ми вважаємо, що він на 100% справжній».

Канал показав документи прем'єру України Денису Шмигалю під час його візиту до Великої Британії у травні, а також міністру закордонних справ Великої Британії Джеймсу Клеверлі.

Київ і Лондон заявили, що планують розслідувати достовірність матеріалів і вживуть заходів, якщо їх визнають справжніми.

Бекграунд. Нагадаємо: рф протягом травня 2023 року запустила по Україні понад 300 іранських дронів-камікадзе Shahed. На сьогодні це найбільш інтенсивне застосування цього озброєння.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло