Американсько-український стартап Haiqu залучив $4 млн у рамках pre-seed-раунду

Американсько-український стартап Haiqu залучив $4 млн у рамках pre-seed-раунду

Раунд очолили американські фонди MaC Venture Capital та Toyota Ventures

Американсько-український стартап Haiqu залучив $4 млн у рамках pre-seed-раунду

Як інвестори також виступили: SOMA capital, u.ventures, SID Venture Partners, Roosh Ventures, а також декілька приватних інвесторів. Стартап планує спрямувати інвестиції у розробку продукту та розвиток партнерської екосистеми для його запуску на ринок.

Про це повідомляє AIN.UA.

Haiqu заснували американець Річард Гіван (СЕО) та українець Микола Максименко (СТО) у 2022 році в рамках канадського deep-tech-акселератора Creative Destruction Lab.

За словами розробників, Haiqu дозволяє витягнути максимум з обмежених та чутливих до помилок квантових комп’ютерів, у такий спосіб отримавши змогу виконувати обчислення задач, які ще донедавна були неможливими. Рішення компанії поєднують квантову інформатику зі штучним інтелектом і високопродуктивними обчисленнями.

Haiqu розв'язує основні проблеми, які перешкоджають впровадженню застосування квантових комп’ютерів, це: обмежена кількість кубітів і висока чутливість до помилок квантових процесорів у найближчому майбутньому. Технологія підвищує продуктивність квантового обладнання та дозволяє розширити застосування квантових обчислень для широкого кола задач у фінансах, автомобільній індустрії, біотехнологіях тощо.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що шведський хмарний стартап Evroc планує залучити €3 млрд інвестицій, щоб конкурувати з Google та AWS.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло