AstraZeneca уклала партнерство з біотех-стартапом на суму понад $2 млрд

AstraZeneca уклала партнерство з біотех-стартапом на суму понад $2 млрд

Партнери розроблятимуть методи лікування цукрового діабету першого типу і запальних захворювань кишківника

Британська AstraZeneca підписала угоду з біотехнологічним стартапом Quell Therapeutics про співпрацю у сфері розроблення методів лікування аутоімунних захворювань.

Про це ідеться у пресрелізі AstraZeneca.

У межах угоди AstraZeneca виплатить партнеру $85 млн одразу і ще понад $2 млрд у разі досягнення певної мети розробки та комерціалізації. Нові методи будуть спрямовані на лікування цукрового діабету першого типу і запальних захворювань кишківника.

Раніше Quell розробила технологію на основі успішних методів лікування раку, що дає змогу керувати імунною відповіддю організму завдяки генній інженерії, пише Financial Times.

Бекграунд. Заснована 2019 року Quell до угоди з AstraZeneca залучила приблизно $220 млн від групи інвесторів на чолі з інвесткомпанією Syncona, яка оцінила стартап приблизно в $300 млн.

Акції AstraZeneca майже не змінюються у вартості на торгах у п'ятницю. За останній рік капіталізація компанії підвищилася на 19,3%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло