Зеленський президенту ОАЕ: росія має відповідати за екоцид в Україні

Зеленський президенту ОАЕ: росія має відповідати за екоцид в Україні

Також співрозмовники обговорили формулу миру, план відбудови України та майбутні інвестиції ОАЕ

Зеленський президенту ОАЕ: росія має відповідати за екоцид в Україні
Фото: телеграм-канал Володимира Зеленського

Міністерка з питань зміни клімату й навколишнього середовища, глава Офісу з міжнародних справ при президентові ОАЕ Маріам Альмхейрі зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським. Він поінформував Альмхейрі про екологічні злочини росіян в Україні та заявив про необхідність покарання агресора за злочин екоциду і відшкодування збитків.

Про це повідомив Офіс президента.

Крім того, співрозмовники обговорили формулу миру, план відбудови України та майбутні інвестиції ОАЕ.

«Цінуємо цей візит і розглядаємо його як свідчення підтримки України такою впливовою державою, як ОАЕ. Щиро вдячні за отриману від Еміратів допомогу й розраховуємо, що ваша держава продовжить цю благородну місію», – заявив глава держави.

Бекграунд. ОАЕ разом з іншими арабськими країнами заявляли про нібито нейтральну позицію щодо російсько-української війни. Водночас країна імпортує російські енергоресурси і золото.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло