IFC оголосила про низку домовленостей щодо фінансової та консультативної підтримки приватного сектору України
У корпорації зазначили, що за наступні 10 років приватний сектор може покрити третину від потрібних коштів для відновлення України

Міжнародна фінансова корпорація опублікувала звіт з зазначенням низки домовленостей щодо фінансової та консультативної підтримки приватного сектору України.
Про це йдеться у звіті Міжнародної фінансової корпорації (IFC).
Зазначається, що приватний сектор України міг би забезпечити надходження близько $140 млрд на відновлення держави за наступні 10 років. За попередніми оцінками корпорації, ця сума складає третину від загальних потреб.
Проте в організації наголошують, що приватний сектор наразі потребує підтримки аби продовжувати надавати робочі місця, товари та послуги, а також податкові та експортні доходи.
Для цього на міжнародній конференції з відновлення України у Лондоні було підписано низку угод з різними міжнародними компаніями.
Для підтримки транскордонної торгівлі України компанії British International Investment (BII), Міжнародна фінансова корпорація США (DFC) і Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA) погодилися надати $75 млн для підтримки торговельних потоків найважливіших товарів, зокрема харчових продуктів.
Сполучене Королівство внесе $30 млн у програму підтримки економічної стійкості (ERA) IFC для підтримки енергетичної безпеки. Потреби у відновленні енергоінфраструктури України оцінюються у $47 млрд, тому очікується мобілізація додаткових $100 млн інвестицій від Великої Британії.
Єврокомісія у партнерстві з IFC оголосила про надання можливостей фінансування малого бізнесу до 200 млн євро. Пріоритетність буде надаватись агробізнесу та підприємствах, що належать жінкам.
Корпорація підписала угоду з розробником електроенергетики Scatec ASA щодо додаткового підвищення енергетичної безпеки, а саме розгорнути їх контейнерне рішення для сонячної енергії Release.
Бекграунд. Раніше Mind розповідав, скільки допомоги отримує Україна з-за кордону і чому вже слід показати, куди витрачаються гроші.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].