ОНОВЛЕНО: Посадовців Полтавського ГЗК Жеваго викрили на привласненні майже 400 млн грн

ОНОВЛЕНО: Посадовців Полтавського ГЗК Жеваго викрили на привласненні майже 400 млн грн

Зловмисники видобували й реалізували корисні копалини державного значення без відповідних дозволів

ОНОВЛЕНО: Посадовців Полтавського ГЗК Жеваго викрили на привласненні майже 400 млн грн
Фото: pixabay.com

ОНОВЛЕНО 7 липня о 13:14:

Печерський суд Києва обрав шістьом фігурантам справи запобіжний захід тримання під вартою або застава. Організатору схеми запропонували внести 60 млн грн застави, а іншим членам – від 2 до 40 млн грн.

ДБР наголошує, що підозрювані намагались уникнути контактів зі слідством та переховувались, але їх затримали та доставили в суд під конвоєм.


Правоохоронці повідомили про підозру керівництву та начальникам відділів ПрАТ «Полтавський ГЗК» у заволодінні чужим майном і легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Слідство встановило, що посадовці комбінату протиправно заволоділи майже 400 млн грн від видобутку та подальшої реалізації корисних копалин державного значення без відповідних дозволів.

Зокрема, топменеджмент продавав без відповідних дозволів щебеневу сировину, яка виготовлялася з відходів, видобутих у кар’єрі корисних копалин.

Готівка від продажу виводилася через конвертцентри та розподілялася між учасниками злочинної групи.

Наразі проведено 15 обшуків на території міста Києва, а також Харківської та Полтавської областей, в офісних приміщеннях і за місцями проживання топменеджерів ПрАТ «Полтавський ГЗК», фірмах прокладках та підприємств транзитно-конвертаційного сектору.

Під час обшуків за адресами проживання, в офісах і на виробничих потужностях виявлено документи та інші речові докази.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло