У Києві встановлять автономні сонячні електростанції

У Києві встановлять автономні сонячні електростанції

Додаткову енергію спрямують на безперебійне енергопостачання лікарень столиці

This material is also available in English
У Києві встановлять автономні сонячні електростанції
Фото: Віталій Кличко

У Києві встановлять автономні сонячні електростанції.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

Відповідний проєкт планують реалізувати спільно з німецьким товариством міжнародного співробітництва, яке забезпечить його фінансування. Загальну його вартість оцінили на рівні 500 000 євро.

Додаткову енергію спрямують на безперебійне енергопостачання трьох медзакладів: одній з міських клінічних лікарень, пологового будинку та перинатального центру.

«Минулий опалювальний сезон показав, наскільки системними є обстріли росією об'єктів критичної інфраструктури, від яких залежить енергоживлення, зокрема, медзакладів Києва, де відключення обладнання може призвести до летальних чи тяжких наслідків», – прокоментував Кличко.

Мер додав, що обладнання дозволить також частково замістити обсяг спожитої енергії з відновлювальних джерел, акумулювати електроенергію та зменшити обсяги викидів вуглекислого газу.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що українська енергосистема додала 1000 МВт потужності. Зазначається, що на три дні раніше з ремонту вийшов енергоблок однієї з АЕС.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло