Кабмін погодив створення індустріального парку «Френдлі Віндтехнолоджі» на Закарпатті

Кабмін погодив створення індустріального парку «Френдлі Віндтехнолоджі» на Закарпатті

Згідно з концепцією нового індустріального парку, має бути створено 745 нових робочих місць

Уряд України включив індустріальний парк «Френдлі Вінтехнолоджі» (Перечин, Ужгородський р-н Закарпатської обл.) площею 16,5 га до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Згідно з концепцією нового індустріального парку, має бути створено 745 нових робочих місць у переробній промисловості, професійно-науковій і технічній діяльності.

Переважно місцеві підприємства займатимуться машинобудуванням і металообробкою, зазначено в повідомленні.

«Створення нових індустріальних парків спрямоване на розвиток переробної промисловості, підтримку українського експорту, створення нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів», – наводить пресслужба слова міністра економіки Юлії Свириденко.

За інформацією Мінекономіки, на сьогодні в реєстрі налічується 65 індустріальних парків.

Бекграунд. Як повідомлялося, торік Краматорський завод важкого верстатобудування, на майданчику якого компанія «Фурлендер Віндтехнолоджі» випускала вітроенергетичні установки, ухвалив рішення про релокацію з Краматорська до Перечина.

ТОВ «Френдлі Вінд технолоджі» (ФВТ), за інформацією ресурсу Opendatabot, зареєстровано в Перечині в жовтні 2022 року, кінцевий бенефіціар і керівник – Владислав Єременко.

За інформацією місцевої преси, нещодавно в Перечині розпочалося будівництво нового цеху підприємства, яке стане частиною індустріального парку. «Френдлі Вінд технолоджі» проєктує та виробляє комплектуючі для вітрових електростанцій.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло