Оборонці звільнили 3 кв. км на Бахмутському напрямку за минулий тиждень – Маляр

Оборонці звільнили 3 кв. км на Бахмутському напрямку за минулий тиждень – Маляр

За її словами, загалом на південному фланзі зазначеного напрямку звільнено вже 40 кв. км

This material is also available in English
Оборонці звільнили 3 кв. км на Бахмутському напрямку за минулий тиждень – Маляр
Фото: Генштаб

Сили оборони за минулий тиждень звільнити 3 кв. км території на Бахмутському напрямку. Зазначається, що від початку контрнаступу було звільнено вже 40 кв. км на південному фланзі цього напрямку.

Про це повідомляє заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Ворог намагався цього тижня повернути втрачені позиції в районах західніше Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки» – наголосила Маляр.

Окрім цього, вона додала, що ЗСУ мають успіх в Урожайному на південному фронті, що на Донеччині. Вони мали «певні успіхи» південніше та південно-східніше Старомайорського й закріплюються на певних ділянках. Українські захисники також наступають на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

За її словами, українські військові виконали завдання на лівобережжі Дніпра на Херсонщини. Маляр наголосила: потрібно витісняти ворога та зачищати територію, щоб закріпитися на ній.

«Там були виконані певними підрозділами певні завдання, ми, звісно, не можемо розкривати, що саме було зроблено, але з цими завданнями впоралися», – сказала вона.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Франція підготувала близько 6000 військовослужбовців ЗСУ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло