Binance втратив близько 16% частки на ринку цифрових активів на тлі регуляторних проблем – ЗМІ
Водночас «низькорівневі» біржі навпаки збільшили свою частку

Регуляторні та юридичні проблеми, з якими зіткнувся Binance у США (і в усьому світі), призвели до значного падіння частки гіганта крипторинку. Дивно, але головними бенефіціарами цієї ситуації стали не основні конкуренти біржі, а менші платформи, частка яких у загальному обсязі значно зросла з початку року.
Про це йдеться в повідомленні Finance Magnates.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Згідно з даними CCData, від падіння популярності Binance виграли біржі, розташовані на Сейшельських островах, в тому числі KuCoin і Huobi Global.
CCData класифікує криптовалютні платформи на основі мінімально допустимого порогу ризику. Більш ризиковані біржі належать до категорії «низького рівня», тоді як ті, що становлять менший ризик для своїх клієнтів, позначені як «вищий рівень». При встановленні цих категорій постачальник криптографічних даних враховує підхід бірж до захисту коштів клієнтів, захисту від хакерських атак і дотримання стандартів боротьби з відмиванням грошей.
Біржі в останній категорії побачили, що їхня сукупна ринкова частка впала з 80% на початку року до 68%. Лідер галузі Binance зазнав найбільших втрат за цей період. На початку року біржа мала частку ринку 56%. Зараз вона впала нижче 40%.
Серед бірж «нижчого рівня» найкраще себе проявила Huobi, яка збільшила свою частку ринку на 6% із січня. Частка ринку DigiFinex зросла на 3,5%, а KuCoin – на 1,3% за той самий період. Оглядачі ринку стверджують, що нинішній регуляторний тиск може піти на користь меншим гравцям, оскільки вони не перебувають під постійною увагою або спостереженням регуляторів.
Це підкреслює чутливість інвесторів до судових позовів, поданих проти Binance американськими регуляторними органами. Спочатку в березні CFTC звинуватила біржу в незаконному обслуговуванні американських клієнтів. Потім, у червні, SEC подала позов проти Binance щодо нібито неправомірного поводження з мільярдами доларів, що належать клієнтам.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що Binance провела $90 млрд транзакцій у Китаї попри заборону криптовалюти в країні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.