«Укрзалізниця» до весни під’єднає Wi-Fi у 16 поїздах

«Укрзалізниця» до весни під’єднає Wi-Fi у 16 поїздах

Компанія уклала договір із «Віннком Україна» на 79 млн грн

«Укрзалізниця» розпочинає розгортання мережі Wi-Fi у 16 поїздах. Компанія за результатами тендеру уклала договір із фірмою «Віннком Україна» про організацію бездротового доступу до інтернету за 78,89 млн грн. 

Про це повідомляють  «Наші гроші» з посиланням на дані в системі Prozorro.

Підрядник виконає проєктні роботи, постачання, монтаж і пусконалагодження обладнання для розгортання телекомунікаційної мережі в десятьох потягах Hyundai HRCS2, двох Skoda EJ675, двох ЕКр-1 «Тарпан» та ще в двох потягах МПЛТ.

Доступ до зовнішньої мережі «Інтернет» забезпечуватиметься за допомогою Starlink, LTE та Wi-Fi від станцій. Мережа надаватиме пасажирам бездротовий доступ до інтернету через Wi-Fi.

Частину коштів, а саме 65,03 млн грн від загальної суми, буде витрачено на придбання обладнання, а решту 13,15 млн грн – на надання послуг.

Завершити проєкт планується до квітня 2024 року. Гарантійний період на обладнання становить три роки з моменту монтажу та налагодження.

Бекграунд. Нагадаємо: у червні повідомлялося, що на один поїзд планується встановлювати 4 термінали, 10 сім-карт та по дві точки доступу в кожному вагоні «Інтерсіті+». Це дозволяє тримати швидкість на рівні 500 Мб/сек.

Згідно з опитуванням, яке запустила «Укрзалізниця» в середині квітня, про необхідність Wi-Fi у потягах говорять майже всі пасажири (99%), а підключенням до мережі активно користується 60%. Більшість опитаних використовує інтернет для соціальних мереж.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло