Частка Huobi на спотовому ринку підскочила до найвищого показника за два роки

Частка Huobi на спотовому ринку підскочила до найвищого показника за два роки

Біржа зафіксувала обсяг спотової торгівлі в розмірі $25,8 млрд на кінець місяця

Частка Huobi на спотовому ринку підскочила до найвищого показника за два роки

Криптовалютна біржа Huobi зазнала значного зростання обсягу спотових торгів у серпні, оскільки занепокоєння навколо резервів стейблкоінів Tether (USDT) почало вщухати.

Про це пише Blockworks.

Зареєстрована на Сейшельських островах біржа зафіксувала обсяг спотової торгівлі в розмірі $25,8 млрд на кінець місяця, що зробило її другою за величиною в категорії за попередній 30-денний період, свідчать дані CCData.

Сплеск також збільшив частку спотового ринку Huobi до 6,3%, що є найвищим показником із жовтня 2021 року. За даними Coinranking, біржа посідає друге місце, поступаючись Binance, із загальним щоденним обсягом торгівлі в $875 млн проти $2,83 млрд на першому місці.

Зростання торгової активності Huobi збігається з тривалою стурбованістю щодо запасів USDT, що зберігаються на його платформі, повідомляє CCData.

Нещодавні звіти свідчать, що резерви Huobi скоротилися на 34% в серпні за короткий період, що викликало скептицизм у криптоспільноті.

На початку минулого місяця місцеві китайські ЗМІ повідомили про затримання щонайменше трьох керівників Huobi, що додало ще більше спекуляцій на ринку.

Пізніше представник Huobi заперечив ці звинувачення і назвав їх «FUD» (Fear, Uncertainty, and Doubt – страх, невпевненість і сумніви), про що раніше повідомляв Blockworks.

За даними DefiLlama, у період з 1 до 7 серпня, в розпал цих побоювань, баланс USDT Huobi впав на $150 млн –  до $2,86 млрд. Після зростання в середині серпня цей показник наприкінці місяця знизився приблизно на 1% порівняно з 7 серпня, до $2,83 млрд.

Хоча компанія заперечує будь-які неправомірні дії, вона також раніше вказувала на розбіжності в даних, представлених DefiLlama.

Дані CryptoQuant, яка аналізує резерви USDT Huobi Global на основі Ethereum, показують, що ця цифра підскочила на 73% у період з 6 до 30 серпня, і на кінець місяця становила $91,6 млн..

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Binance втратив близько 16% частки на ринку цифрових активів на тлі регуляторних проблем.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло