Зеленський підписав закон про зміну адміністративного устрою Криму

Зеленський підписав закон про зміну адміністративного устрою Криму

Зокрема, він дозволяє Уряду визначати території та адміністративні центри тергромад у Криму без розробки перспективних планів

Зеленський підписав закон про зміну адміністративного устрою Криму
Фото: ілюстративне

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про cтворення сучасної системи адміністративно-територіального устрою АРК Крим.

Про це йдеться на сайті ВР.

Нагадаємо. Законом вводяться рішення, які парламент ухвалив у 2016 та 2020 роках щодо декомунізації назв населених пунктів та запровадження нового районного поділу Криму. Раніше передбачалось, що відповідні рішення буде втілене після деокупації півострова.

Закон також надає дозвіл Уряду визначати території та адміністративні центри територіальних громад у Криму без розробки перспективних планів.

Згідно із законом, Кабмін повинен протягом одного місяця визначити території та адміністративні центри територіальних громад в АРК, а протягом трьох місяців – створити районні державні адміністрації нових районів та внести на розгляд парламенту законопроєкт про особливості поновлення публічної влади в Криму після його деокупації.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Рада схвалила закон про створення адміністративного устрою Криму.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло