Great Wall Motor розглядає можливість продажу частки в акумуляторному підрозділі Svolt вартістю $6 млрд

Great Wall Motor розглядає можливість продажу частки в акумуляторному підрозділі Svolt вартістю $6 млрд

Китайська компанія провела попередні переговори з потенційними покупцями, включаючи Contemporary Amperex Technology, найбільшим у світі виробником акумуляторів для електромобілів

Great Wall Motor розглядає можливість продажу частки в акумуляторному підрозділі Svolt вартістю $6 млрд

Компанія Great Wall Motor Co. розглядає варіанти продажу своєї частки в компанії Svolt Energy Technology Co. через те, що первинне публічне розміщення акцій цієї компанії в Шанхаї може бути відкладено.

Про це повідомляє Bloomberg.

Китайський автовиробник провів попередні переговори з потенційними покупцями частки, включаючи Contemporary Amperex Technology Co. Ltd., найбільшим у світі виробником акумуляторів для електромобілів. CATL провела попередню перевірку активу, хоча немає впевненості в тому, що компанії укладуть угоду,  додає видання.

За словами видання, минулого року Svolt подала заявку на лістинг на китайській біржі Star, подібній до Nasdaq, з планами залучити до 15 млрд юанів ($2,1 млрд). План IPO може бути відкладений після того, як Китай пообіцяв тимчасово уповільнити темпи лістингу в рамках своїх зусиль з порятунку своїх ринків, що просідають.

Заснована у 2018 році, компанія Svolt розробляє і виробляє автомобільні акумулятори та накопичувачі енергії, як зазначено на її веб-сайті. Згідно з даними видання, Great Wall Motor володіє 39,4% акцій компанії з приблизно 76,5% прав голосу. Китайський автовиробник та його афілійовані компанії були найбільшими клієнтами Svolt, на яких припадало близько 57% продажів у першій половині 2022 року. Серед інших великих клієнтів – Hozon New Energy Automobile Co., Zhejiang Leapmotor Technologies Ltd. і Zhejiang Geely Holding Group Co.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що одного з найбільших виробників китайських авто Great Wall внесли до переліку міжнародних спонсорів війни.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло