росія планує скоротити експорт морського дизельного палива на чверть у вересні

росія планує скоротити експорт морського дизельного палива на чверть у вересні

За даними Bloomberg, це найнижчий план експорту дизпалива із країни терориста за 4 місяці, коли нафтопереробні заводи країни проводили весняний сезон технічного обслуговування у травні

росія планує скоротити експорт морського дизельного палива на чверть у вересні

росія планує скоротити експорт дизельного палива зі своїх ключових західних портів на чверть цього місяця на тлі сезонного технічного обслуговування нафтопереробних заводів і спроб Кремля зберегти більше палива всередині країни, щоб послабити зростання внутрішніх цін.

Про це пише Bloomberg.

Обсяг відвантаження дизельного палива з російських портів на Чорному і Балтійському морях, включаючи деякі партії з Білорусі, в цьому місяці складе 1,874 млн тонн, що майже на 25% нижче серпневого плану. Це еквівалентно 466 000 барелів на день, що на 600 000 барелів на день менше, ніж було заплановано минулого місяця.

Менші обсяги також можуть бути відправлені залізницею. Фактичні потоки можуть відрізнятися в залежності від погоди і попиту з боку іноземних клієнтів, пише видання.

Падіння експорту дизельного палива слідує за зниженням продуктивності нафтопереробних заводів країни, оскільки все більше заводів проходять осіннє технічне обслуговування. За даними видання, щоденна первинна переробка нафти в країні окупантові з 24 серпня по 30 серпня впала майже на 240 000 барелів на добу порівняно з попереднім тижнем.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що країни G7 вирішили відкласти перегляд цінової політики щодо російської нафти.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло