У російському Іжевську закривають торговельні центри і на їх місці запускають виробництво дронів

У російському Іжевську закривають торговельні центри і на їх місці запускають виробництво дронів

Зокрема, повідомляється про нову розробку підприємства «ИжБС» — безпілотник «Гранат-4»

This material is also available in English
У російському Іжевську закривають торговельні центри і на їх місці запускають виробництво дронів
фото DR

В Іжевську вже третій торговий центр закривають, щоби організувати там виробництво дронів.

Джерело. Про це пише The Insider з посиланням на Telegram-канал громадського руху «Удмуртія проти корупції».

Зокрема, підприємців, які орендували приміщення у ТРК «Столица», просять звільнити їх до 15 жовтня. Раніше були закриті «Италмас» та «Новый дом».

«Спочатку нас вигнали з “Италмасу”, зараз виганяють зі “Столицы”. Щоразу ми відчуваємо стрес, великі витрати та втрату запланованої виручки. В Іжевську все менше торгових майданчиків, де підприємці можуть спокійно працювати без ризику для бізнесу. Це дуже сумно. У кожному торговельному центрі та на кожному новому місці ми робимо ремонт власним коштом, ці ремонти нам ніхто, звісно, не відшкодовує при переїзді», – розповів один із підприємців.

За даними руху «Удмуртія проти корупції», торгові центри «Столица» та «Италмас», розташовані поруч один з одним, купила компанія «Аероскан». На сайті компанії йдеться, що вона займається впровадженням безпілотних авіаційних систем для бізнесу.

У ТЦ «Новый дом» розмістилося науково-виробниче об'єднання «Ижевские беспилотные системы» («ИжБС»), дочірня структура концерну «Калашников».

У вересні підприємство оголосило набір конструкторів, технологів та робітників. На сторінці «ИжБС» у «ВКонтакте», створеній у серпні, розповідається про нову розробку підприємства – безпілотник «Гранат-4».

«ИжБС» включено до списків санкцій США, Британії, України та кількох інших країн.

Бекграунд. Нагадаємо, ЗСУ знищили російський комплекс ППО С-400 «Тріумф» у Євпаторії. Вартість такого комплексу може становити понад $1,2 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло