Ердоган закликає Маска побудувати завод Tesla в Туреччині

Ердоган закликає Маска побудувати завод Tesla в Туреччині

Також турецький лідер заявив про можливість співпраці в галузі штучного інтелекту та супутникового інтернету

Ердоган закликає Маска побудувати завод Tesla в Туреччині
Фото: flickr.com

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган попросив CEO Tesla Ілона Маска побудувати завод Tesla у Туреччині та заявив про можливість співпраці зі SpaceX в галузі штучного інтелекту та супутникового інтернету Starlink.

Про це повідомляє Reuters.

Маск зазначив, що багато турецьких постачальників вже працюють з Tesla і що Туреччина є одним з найважливіших кандидатів на будівництво наступного заводу.

На прийом до Ердогана Маск прийшов зі своїм сином. На закритому для преси прийомі також були присутні міністр закордонних справ, міністр промисловості та технологій, а також голова Управління цифрової трансформації при президенті Туреччини.

Ердоган підкреслював на зустрічі, що Туреччина є однією з найважливіших країн-виробників у галузі високих технологій, і навів як приклад успіхи, досягнуті в галузі БПЛА.

Бекграунд. Нагадаємо: нещодавно стало відомо, що  Tesla та її постачальники інвестують $15 млрд протягом наступних двох років у завод у Мексиці, який усе ще будується. Це втричі перевищує суму, яку раніше оголосили мексиканські чиновники.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло