Банк Англії залишив облікову ставку на рівні 5,25%

Банк Англії залишив облікову ставку на рівні 5,25%

Це рішення завершує серію з 14 послідовних підвищень із грудня 2021 року

Банк Англії залишив облікову ставку на рівні 5,25%

Банк Англії залишив облікову ставку на рівні 5,25% на засіданні у вересні 2023 року, призупинивши серію з 14 послідовних підвищень процентної ставки після того, як минулого місяця інфляція несподівано впала до 18-місячного мінімуму.

Про це пише Bloomberg.

П'ятеро політиків проголосували за те, щоб залишити ставки без змін, четверо вирішили підвищити вартість запозичень до 5,5%. Вони також підтвердили свою прихильність до подальшого посилення монетарної політики, якщо це буде необхідно.

Перед засіданням Банку Англії Швейцарський національний банк здивував інвесторів, утримавши процентні ставки, що спричинило найстрімкіше падіння франка щодо євро з травня.

Шведський Riksbank, як і очікувалося, підвищив свою ключову ставку та зауважив, що можливі подальші підвищення, тоді як центральний банк Норвегії заявив, що після підвищення ставок до найвищого рівня за останні 14 років у грудні може відбутися ще більше посилення жорсткості.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що ФРС залишила базову ставку в цільовому діапазоні 5,25–5,5%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло