ОНОВЛЕНО: Оператор ГТС ліквідував наслідки вибуху на резервному газопроводі на Полтавщині

ОНОВЛЕНО: Оператор ГТС ліквідував наслідки вибуху на резервному газопроводі на Полтавщині

Зазначається, що вдалось уникнути обмежень газопостачання українським споживачам

ОНОВЛЕНО: Оператор ГТС ліквідував наслідки вибуху на резервному газопроводі на Полтавщині
Фото: Полтавська ОВА

ОНОВЛЕНО о 15:32:

Оператор ГТС повідомив, що наслідки вибуху на магістральному газопроводі вдалося ліквідувати.

Зазначається, що завдяки гнучкості газотранспортної системи вдалось уникнути обмежень газопостачання українським споживачам, а постачання здійснюється за основним маршрутом.

Водночас об’єкт не вплинув на транспортування природного газу для споживачів ЄС.

«Оперативно-диспетчерський персонал максимально оперативно провів заходи реагування: пошкоджену ділянку газопроводу локалізовано, шляхом закриття запірної арматури. Виконується комплекс аварійно-відновлювальних робіт і організаційно-технічних заходів до відновлення працездатності аварійної ділянки» – підкреслив оператор.

Повідомляється також, що товариство створило комісію для встановлення причин аварії, а відповідні державні органи залучені до роботи комісії. Водночас матеріали для виконання аварійно-відновлювальних робіт вже на шляху до місця аварії. Оператор додав, що за попередньою інформацією, жертв чи постраждалих немає.


На Полтавщині у Лубенському районі вибухнув магістральний газопровід. За попередньою інформацією, відбулася його розгерметизація.

Про це повідомив очільник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«На місці вибуху вигорають залишки газу. Рятувальники ліквідовують загорання сухої трави. Ситуація контрольована» – заявив Лунін.

Водночас, за даними МВС, обслуговуючий персоналом перекрив проміжні засувки газопроводу, а тиск на цій ділянці поступово знижується. Зазначається, що загрози населеним пунктам немає.

«Горіння газу не спостерігається. Кількість абонентів, які залишилися без газопостачання уточнюється», – повідомили в міністерстві.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що оператор ГТС завершив ремонт магістрального газогону між Україною та Молдовою.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло