росія будує залізницю, яка зв'яже Маріуполь і Донецьк із Ростовом-на Дону

росія будує залізницю, яка зв'яже Маріуполь і Донецьк із Ростовом-на Дону

В разі її запуску це дозволить рф перекидати в Україну озброєння і знизить залежність від Кримського мосту

This material is also available in English
росія будує залізницю, яка зв'яже Маріуполь і Донецьк із Ростовом-на Дону
фото DR

Радник українського мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив у телеграмі, що росія будує нову залізницю, яка зв'яже окуповані міста Маріуполь, Волноваху і Донецьк із росією.

За його словами, розпочато будівництво залізничного мосту біля села Гранітне через річку Кальміус.

Андрющенко наголосив, що якщо залізниця буде збудована, це дозволить росії транспортувати військові та цивільні вантажі на окуповану територію на півдні України та знизити залежність від Кримського мосту.

«У разі успіху це дозволить включити існуючу гілку Маріуполь – Асланово – Кальчик – Волноваха у пряме сполучення з Таганрогом та Ростовом-на-Дону. На практиці це не лише глобальне вирішення питання щодо військової та цивільної логістики, але й кардинальне зниження залежності від залізничного сполучення Кримським мостом», – заявив Андрющенко.

Бекграунд. Нагадаємо, Mind писав про те, що СБУ розслідує ввезення російських добрив в Україну як спробу держперевороту і що треба ще зробити, аби перекрити канали постачання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло