OpenAI веде переговори про залучення $1 млрд від SoftBank для створення пристроїв на базі ШІ

OpenAI веде переговори про залучення $1 млрд від SoftBank для створення пристроїв на базі ШІ

За даними Reuters, обговорення є «серйозними», але угоду ще не укладено

OpenAI веде переговори про залучення $1 млрд від SoftBank для створення пристроїв на базі ШІ

Розробник ChatGPT OpenAI веде перемовини з колишнім дизайнером Apple Джоні Айвом і Масайоші Соном із SoftBank про створення «iPhone штучного інтелекту», на що японський конгломерат виділив понад $1 млрд.

Про це пише Reuters.

Сем Альтман, керівник OpenAI, звернувся до компанії Айва LoveFrom для розробки першого споживчого пристрою творця ChatGPT, йдеться в повідомленні.

Обговорення є «серйозними», але угоду ще не укладено, і може пройти кілька місяців, перш ніж про це буде офіційно оголошено, пише Reuters, додаючи, що Сон, Альтман і Айв обговорили створення компанії, яка б використовувала таланти і технології трьох груп.

Зазначається, що Айв і Альтман обговорювали створення нового апаратного пристрою для штучного інтелекту і що син голови Softbank також брав участь у деяких аспектах цієї розмови.

Айв був тісним творчим співробітником співзасновника Apple Стіва Джобса. Він провів понад два десятиліття в технологічному гіганті і керував дизайном комп'ютерів iMac, які допомогли Apple вийти з ледь живого стану в 1990-х роках, а також дизайном iPhone.

SoftBank шукає можливості для укладання угод у сфері штучного інтелекту, включно з потенційними інвестиціями в OpenAI, після того, як його підрозділ Arm став «блокбастером» на біржі, пише видання і додає, що Сон планує інвестувати в цю технологію десятки мільярдів доларів.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Amazon інвестує майже $4 млрд у ШІ-стартап Anthropic.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло