Український стартап eTOLLs EU залучив 450 тис. євро інвестицій від Imperia Holding

Український стартап eTOLLs EU залучив 450 тис. євро інвестицій від Imperia Holding

Кошти стартап планує спрямувати на зміцнення своїх позицій на европейському ринку

Український стартап eTOLLs EU залучив 450 тис. євро інвестицій від Imperia Holding

Український стартап eTOLLs EU залучила 450 тис. євро інвестицій від національного дистриб'ютора FMCG-товарів на ринку України Imperia Holding.

Про це стало відомо з пресрелізу компанії.

За словами стартапу, залучене фінансування дозволить підключити всі типи платних доріг у Європі та стати першою платформою для комплексної оплати проїзду.

Рішення eTOLLs EU дозволяє отримати оперативну інформацію про платні дороги на шляху водія та уникнути сплати штрафів. Зараз проєкт eTOLLs EU вже обслуговує 80 тис. водіїв по всій Європі. За пів року зроблено понад 10 тис. трансакцій. Зараз компанія також перебуває у пошуку великих бізнесів з автопарками задля розвитку співпраці. eTOLLs EU може допомагати співробітникам компаній відстежувати, коли дія віньєток закінчилася, щоб вчасно піклуватися про законне пересування їх водіїв. Також ведеться пошук партнера для запуску спільного пілотного проєкту з інтеграції оплат для вантажних транспортних засобів.

Наразі 50% продажів в eTOLLs EU припадають на водіїв з України. Далі йде Німеччина – 12%, Польща – 4% і Данія, Литва, Швеція, Чехія та Латвія – 3%.

Стартап працює на території 8 країн ЄС, це: Австрія, Німеччина, Чехія, Угорщина, Словаччина, Словенія, Румунія та Швейцарія.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що український синдикат Toloka уточнив, що інвестиційна угода з Forta Health ще не закрита.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло